برزنت چند لا

فروش اینترنتی برزنت چندلا از طریق فروشگاه آریا برزنت انجام می شود. در صورت داشتن هر گونه سوال با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

دسته بندیبرزنت
رنگ بندینامحدود
جنس پارچهبرزنت
قیمتتماس بگیرید

پارچه برزنت ضخیم چندلا

پارچه های برزنتی در دو نوع نخی و پلی استر در بازار موجود است. این پارچه ها در عرض 100 تا 200 سانتی متر در بازار موجود هستند.
پارچه برزنتی در ضخامت ها و وزن های مختلف تولید می شود که وزن آن ها از 220 تا 740 گرم در هر متر مربع متغیر است.
برزنت های چند لایه در انواع ساده و راه راه در بازار موجود می باشد.  همچنین یک لایه برزنت با روکش PVC وجود دارد.

قیمت برزنت چندتا

قیمت برزنت چندلا در بازار متفاوت است و بسته به ضخامت، وزن، عرض و نوع برزنت چند لایه می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد.
با برزنت تک لا، برزنت دو لا و برزنت سه لا آشنا شوید.

انواع برزنت چندلا

انواع مختلفی از برزنت چند لایه وجود دارد که در زیر به هر یک از آنها خواهیم پرداخت:

1- برزنت یک لا پنج لا 

به دلیل یک لا در پنج لا نخ داشتن تار و پود این محصولات، کمترین میزان مقاومت را در بین انواع دیگر پارچه های برزنت ضخیم دارند. ولی باید در نظر داشت که در مقابل از انعطاف بیشتری برخوردارند. این نوع پارچه برزنتی چند لایه وزنی در حدود 300 گرم در هر متر مربع دارد. 80 درصد آن نخ و 20 درصد آن پلی استر است. در مواردی مانند تولید دستکش جوشکاری و پارچه برای دهانه کولرها کاربرد دارند.

بیشتر بخوانید:  روکش دستگاه صنعتی

2-برزنت دو لا سه لا

مقاومت این نوع کمی از سایر پارچه های برزنت ضخیم کمتر است. زیرا در مرحله بافت تار و پود آن ها، از نخ های دو لایه و سه لایه استفاده شده است. بافت این نوع پارچه 450 گرم در متر مربع است. 80% پنبه و 20% پلی استر می باشد. از این پارچه برزنتی چند لایه برای ساخت چادر، پرده و سایبان استفاده می شود.

3- برزنت سه لا سه لا

تعداد لایه های نخ این نوع، هم در تار و هم در پود 3لا است. وزن این نوع برزنت 550 گرم بر متر مربع است. جنس پارچه 80% پنبه و 20% پلی استر بوده و برای تولید چادرهای صحرایی و نظامی، آلاچیق، پرده و چتر استفاده می شود. این نوع بوم نیز 80 درصد ضد آب است.

4- برزنت سه لا شش لا

منظور از شش لا در سه لا، تعداد لایه های نخ در تار و پود این پارچه ها در مرحله ریسندگی است. عمر مفید چنین برزنتی بسیار طولانی است. این نوع پارچه برزنتی چند لایه بهترین نوع برزنت تولید شده در کشور می باشد. وزن هر متر مربع 700 گرم و نخ آن صد درصد پنبه است. این نوع پارچه 100% ضد آب است و از پارچه چادر کامیونی برای ساخت چادرهای نظامی و پوشش سازه هایی که نیاز به پارچه محکم، ضخیم و ضد آب دارند استفاده می شود. رنگ بندی برزنت سه لا شش لا در آریابرزنت سبزه تیره، خاکی، زیتونی، مشکی، سفید و کرم می باشد. برای ثبت سفارش با مشاورین فروش ما تماس بگیرید. 

بیشتر بخوانید:  چتر باغی پایه کنار قطر 3 و 4 متری
برزنت سه لا شش لا

قیمت برزنت چندلا ضخیم

به یاد داشته باشید که برای خرید این پارچه ها، کیفیت آن ها و نیاز شما به پارچه های برزنتی ضخیم و انتظاری که دارید، باید قیمت آن ها را نیز در نظر بگیرید. امکان خرید اینترنتی برزنت چندلا، مقایسه آن ها را از نظر کیفیت و قیمت آسان می کند. اما به طور کلی عواملی که مستقیماً بر قیمت آنها تأثیر می گذارد عبارتند از:

  • اندازه ای که قصد خرید آن را دارید.
  • پارچه نخی ضخیم چند لایه.
  • کیفیت مواد اولیه و تجهیزات مورد استفاده در ساخت و تولید.
  • افزودن مواد مختلف برای افزایش عملکرد آنها.
  • وارداتی یا ساخت داخل بودن آن.

مقایسه قیمت ها در فروشگاه اینترنتی آریا برزنت آسان است. در ضمن در صورت داشتن هرگونه سوال در حین انتخاب و خرید می توانید با شماره زیر تماس گرفته و با کارشناسان این مرکز مشورت نمایید. لازم به ذکر است حمل و نقل از تمامی شهرهای کشور انجام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *