چادر ماشین

چادر ماشین

چادر ماشین

شما همیشه نمی توانید برای وسایل نقلیه خود پارکینگ سرپوشیده پیدا کنید، اما همیشه می خواهید از آنها محافظت کنید بنابراین چادر ماشین راه حلی هوشمندانه است.

طول عمر وسیله نقلیه شما را می توان در داخل و خارج از منزل با استفاده از چادر ماشین افزایش داد و استفاده از آن می تواند از خودروی شما در برابر آسیب های مختلف مانند خط و خش، ذرات و گرد و غبار محافظت کند.

این روکش‌ها از مواد ضد آب ساخته می‌شوند، بنابراین می‌توانند وسیله نقلیه شما را در هر مکانی به خوبی حفظ کنند. هنگامی که می خواهید وسیله نقلیه خود را ایمن نگه دارید، یک کاور سفارشی سازی شده خودرو  بهترین گزینه میباشد.

چادر ماشین

کاربرد چادر ماشین

حفاظت از وسیله نقلیه شما اولویت شماره یک مجموعه ما میباشد. به همین دلیل است که ما کالاهایی را تولید می کنیم که برای مقاومت در برابر شرایط سخت در فضای باز طراحی شده اند.

روکش‌های بادوام‌ تولید شده در مجموعه ما از لایه‌بندی منحصربه‌فردی از مواد محافظ ساخته شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که وسیله نقلیه شما در برابر بیشتر عناصر بیرونی، از جمله چیزهایی که ممکن است آسیب فیزیکی جزئی ایجاد کنند، ایمن است.

گاراژها یکی از راه‌های  محافظت از وسیله نقلیه شما هستند. با این حال، شما ممکن است در منطقه ای زندگی کنید که باید در خیابان یا در یک جاده پارک کنید.

در این موارد، چادر ماشین مؤثرترین راه برای ایمن نگه داشتن خودروی شما در برابر عوامل خطر هستند، بنابراین مهم نیست که در کجا باید آن را پارک کنید.

بیشتر بخوانید:  برزنت نانو

چادر ماشین فقط برای کسانی نیست که باید بیرون پارک کنند. چه در گاراژ شخصی خود پارک کنید و چه از یک پارکینگ مشترک استفاده کنید، رنگ زیبای خودروی شما در معرض خطر گرد و غبار، خاک، زباله و همچنین خراش افراد یا اشیاء است.

با استفاده از چادر ماشین سفارشی، از سرمایه خود محافظت می کنید و از تعمیر و  آسیب های احتمالی در آینده اجتناب می کنید.

چادر ماشین بادوام

اگر مرتباً در خارج از محل سکونت خود پارک می کنید و یا از یک پارکینگ در فضای باز  محل دفتر خود استفاده می کنید، یا وسیله نقلیه خود را برای مدت معینی بیرون می گذارید، موارد زیر مواردی هستند که می توانید با استفاده از یک چادر ماشین از وسیله نقلیه خود در برابر آن محافظت کنید:

  • برف و تگرگ
  • باران 
  • خاک و گرد و غبار
  • سقوط بقایای درختان
  • طوفان و خسارت باد

آیا می دانستید که اشعه ماوراء بنفش (UV)  رنگ خودروی شما را اکسید و محو می کند؟

قرار گرفتن در معرض نور خورشید به سرعت نمای بیرونی یک وسیله نقلیه را کهنه می کند و به رنگ بدنه آن آسیب میرساند.

چادر ماشین
چادر ماشین
نمونه ای از چادر ماشین

کیفیت چادر ماشین

چادر ماشین برای استفاده در داخل ساختمان معمولاً بر روی خودرو قرار می‌گیرند و از مواد سبک‌تری مانند ساتن یا پلی پروپیلن ساخته می‌شوند.از برزنت نیز برای تولید چادر ماشین استفاده میشود که در تولید برزنت چادر کانتینری نیز کاربرد دارد. عملکرد اصلی چادر ماشین محافظت از خودرو در برابر گرد و غبار یا ذرات دیگری است که در گاراژ یافت میشوند.

بیشتر بخوانید:  روکش سیلو

از سوی دیگر، چادر ماشین در فضای باز برای محافظت از خودروی شما زمانی که در بیرون پارک شده است، طراحی شده‌اند. این نوع روکش‌های خودرو عموماً بسیار بادوام‌تر هستند و از مواد پلی استر بازتابنده ساخته می‌شوند که می‌تواند در برابر اشعه‌های UV و باران محافظت کند.بسیاری از روکش‌های باکیفیت در فضای باز نیز دارای روکش پشمی در داخل هستند تا روی رنگ و ورق فلزی ماشین شما نرم‌تر شود و به رنگ خودروی شما آسیب وارد نکنند.

شما میتوانید با هزینه ای کم برای تهیه چادر ماشین ، از سرمایه خود محافظت کنید. تنها هدف ما محافظت از دارایی و سرمایه شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *